Biyosistem Mühendisliği

1. Sınıf
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
ATİ101 Yer: Amfi IIAmfi IIIAmfi IV
Tarih: 2017-11-14 17:30:00
--
--
Yer: Amfi II AMFİ D1
Tarih: 2017-12-26 17:30:00
Amfi I
2018-01-16 12:30:00

Biyoloji
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BYO002 Yer: Amfi II
Tarih: 2017-10-31 12:30:00
--
--
Yer: Amfi II
Tarih: 2018-01-05 17:30:00
Amfi III
2018-01-16 08:30:00

Biyosistem Mühendisliğnin Temelleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM 107 Yer: D6
Tarih: 2017-11-03 12:30:00
--
--
Yer: D5
Tarih: 2018-01-05 08:30:00
D5
2018-01-18 14:30:00

Fizik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
FZK002 Yer: B4D5D6D7Amfi IVB5
Tarih: 2017-11-17 12:30:00
--
--
Yer: Amfi IV B5 D5 D6 Amfi III B1
Tarih: 2017-12-29 08:30:00
Amfi III
2018-01-17 08:30:00

Fizik I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
FZK103 Yer: B4D5D6D7Amfi IVB5
Tarih: 2017-11-17 12:30:00
--
--
Yer: Amfi IV B5 D5 D6 Amfi III B1
Tarih: 2017-12-29 08:30:00
Amfi III
2018-01-17 08:30:00

İklim Bilgisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM 105 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-15 12:30:00
--
--
Yer: AMFİ
Tarih: 2018-01-04 08:30:00
Amfi II
2018-01-19 08:30:00

Kimya
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
KMY002 Yer: Amfi IVAMFİAmfi III
Tarih: 2017-11-16 12:30:00
--
--
Yer: AMFİ D4 D5 D6
Tarih: 2017-12-28 08:30:00
Amfi IV
2018-01-18 08:30:00

Matematik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MAT001 Yer: Amfi IVB5AMFİD5D6
Tarih: 2017-11-01 12:30:00
--
--
Yer: AMFİ D5 D6 B7
Tarih: 2018-01-03 08:30:00
Amfi III
2018-01-19 14:30:00

Teknik Resim
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TRS007 Yer: D7
Tarih: 2017-11-17 09:30:00
--
--
Yer: D7
Tarih: 2018-01-02 08:30:00
D7
2018-01-18 12:30:00

Toprak Bilgisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 111 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-13 16:30:00
--
--
Yer: Amfi II
Tarih: 2018-01-04 17:30:00
Amfi IV
2018-01-15 08:30:00

Türk Dili I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TDİ101 Yer: Amfi IIAmfi IIIAmfi IV
Tarih: 2017-11-13 17:30:00
--
--
Yer: Amfi II AMFİ D1
Tarih: 2017-12-25 17:30:00
Amfi I
2018-01-15 12:30:00

Yabancı Dil I (İngilizce)
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
YDİ101 Yer: Amfi IAmfi IIB1
Tarih: 2017-11-15 17:30:00
--
--
Yer: Amfi II D6 AMFİ
Tarih: 2017-12-27 17:30:00
Amfi I
2018-01-17 12:30:00
2. Sınıf
Bilgisayar Destekli Çizim (CAD)
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM 205 Yer: S 102
Tarih: 2017-11-10 12:30:00
--
--
Yer: S 102
Tarih: 2017-12-28 12:30:00
Öğretim Üyesi Odası 27
2018-01-15 15:30:00

Bitki Fizyolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM 209 Yer: B3
Tarih: 2017-11-14 12:30:00
--
--
Yer: Amfi III Amfi IV
Tarih: 2018-01-03 17:30:00
B5
2018-01-18 14:30:00

Bitkisel Üretim
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM 211 Yer: Amfi IV
Tarih: 2017-11-24 12:30:00
--
--
Yer: D6
Tarih: 2018-01-03 10:30:00
B2
2018-01-16 11:30:00

Diferansiyel Denklemler
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
DFD004 Yer: D5
Tarih: 2017-11-20 12:30:00
--
--
Yer: D6
Tarih: 2017-12-29 10:30:00
D2
2018-01-17 11:30:00

Hidroloji
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM221 Yer: D6
Tarih: 2017-11-22 12:30:00
--
--
Yer: D6
Tarih: 2018-01-02 10:30:00
D5
2018-01-17 15:30:00

İstatistik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
IST001 Yer: D4D5
Tarih: 2017-10-30 12:30:00
--
--
Yer: AMFİ
Tarih: 2018-01-04 10:30:00
B1
2018-01-18 08:30:00

İş Sağlığı ve Güvenliği I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
İSGL101 Yer: Amfi IAmfi IV
Tarih: 2017-11-07 12:30:00
--
--
Yer: Amfi I Amfi IV
Tarih: 2017-12-25 10:30:00
Amfi II
2018-01-16 15:30:00

Malzeme Bilgisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM219 Yer: D1
Tarih: 2017-11-08 12:30:00
--
--
Yer: D5
Tarih: 2017-12-27 10:30:00
D5
2018-01-18 15:30:00

Mikrobiyoloji
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM 213 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-23 16:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2018-01-05 10:30:00
Öğretim Üyesi Odası 38
2018-01-15 15:30:00

Mühendislikte Hassa Ölçüm Teknikleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM 301 Yer: D6
Tarih: 2017-11-10 16:30:00
--
--
Yer: D5
Tarih: 2017-12-28 10:30:00
D5
2018-01-19 15:30:00

Statik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM 215 Yer: D5
Tarih: 2017-11-06 12:30:00
--
--
Yer: D6
Tarih: 2017-12-26 10:30:00
D2
2018-01-19 11:30:00

Toprak Bilimi ve Bitki Besleme
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 211 Yer: B2
Tarih: 2017-11-13 16:30:00
--
--
Yer: Amfi II
Tarih: 2018-01-04 17:30:00
Amfi IV
2018-01-15 08:30:00

Yabancı Dil III (İngilizce)
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
YDİ113 Yer: D9
Tarih: 2017-11-23 12:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2018-01-05 10:30:00
Seminer Odası 1
2018-01-15 15:30:00
3. Sınıf
Bilgisayar Destekli Çizim (CAD)
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM224 Yer: S 102
Tarih: 2017-11-10 12:30:00
--
--
Yer: S 102
Tarih: 2018-01-03 12:30:00
Öğretim Üyesi Odası 35
2018-01-17 13:30:00

Bitkisel Üretimde Enerji Planlaması
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM318 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-10-31 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 32
Tarih: 2017-12-25 12:30:00
Öğretim Üyesi Odası 36
2018-01-17 13:30:00

Biyolojik Malzemelerin Mühendislik Özellikleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM347 Yer: AMFİ
Tarih: 2017-11-06 17:30:00
--
--
Yer: D6
Tarih: 2017-12-25 13:30:00
D1
2018-01-15 09:30:00

Endüstriyel Hidrolik ve Pnömatik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM349 Yer: D1
Tarih: 2017-11-24 16:30:00
--
--
Yer: D2
Tarih: 2017-12-26 13:30:00
D1
2018-01-15 13:30:00

Endüstriyel Pünomatik ve Hidrolik
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM315 Yer: D1
Tarih: 2017-11-24 16:30:00
--
--
Yer: D2
Tarih: 2017-12-26 13:30:00
D1
2018-01-15 13:30:00

Ergonomi ve İş Güvenliği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM354 Yer: Seminer Odası 3
Tarih: 2017-11-02 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 34
Tarih: 2017-12-25 12:30:00
Öğretim Üyesi Odası 45
2018-01-17 13:30:00

Gıda İşlem Mühendisliği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
GM301 Yer: D 8
Tarih: 2017-11-16 17:30:00
--
--
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2018-01-02 12:30:00
Öğretim Üyesi Odası 26
2018-01-18 09:30:00

Hayvan Barınaklarının Planlanması
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM355 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-02 09:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 47
Tarih: 2017-12-25 12:30:00
Öğretim Üyesi Odası 35
2018-01-17 13:30:00

Hayvansal Üretimde Enerji Planlaması
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM312 Yer: Seminer Odası 2
Tarih: 2017-11-03 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 40
Tarih: 2017-12-26 12:30:00
Öğretim Üyesi Odası 28
2018-01-17 13:30:00

Hayvansal Üretim Makineleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM302 Yer: Seminer Odası 2
Tarih: 2017-11-13 13:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 35
Tarih: 2017-12-26 12:30:00
Öğretim Üyesi Odası 29
2018-01-17 13:30:00

Hidroloji
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM307 Yer: D6
Tarih: 2017-11-22 12:30:00
--
--
Yer: Seminer Odası 2
Tarih: 2017-12-28 12:30:00
Seminer Odası 2
2018-01-17 13:30:00

İçsel Tarım Makinaları
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM303 Yer: D1
Tarih: 2017-11-14 16:30:00
--
--
Yer: D1
Tarih: 2017-12-27 13:30:00
D1
2018-01-16 09:30:00

İnşaat Malzeme Bilgisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM320 Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2017-11-15 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 16
Tarih: 2018-01-04 12:30:00
Öğretim Üyesi Odası 48
2018-01-16 09:30:00

Kırsal Yerleşim Tekniği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM321 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-17 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 40
Tarih: 2018-01-04 12:30:00
Öğretim Üyesi Odası 14
2018-01-16 09:30:00

Makine Elemanları
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM322 Yer: Seminer Odası 4
Tarih: 2017-10-31 15:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 47
Tarih: 2018-01-04 12:30:00
Öğretim Üyesi Odası 18
2018-01-16 09:30:00

Sera Yapım Tekniği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM317 Yer: D1
Tarih: 2017-11-03 17:30:00
--
--
Yer: D2
Tarih: 2017-12-28 13:30:00
D1
2018-01-16 13:30:00

Sulamanın Temel İlkeleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM313 Yer: AMFİ
Tarih: 2017-11-02 17:30:00
--
--
Yer: D5
Tarih: 2017-12-29 13:30:00
D5
2018-01-17 09:30:00

Sulamanın Temel İlkeleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM319 Yer: AMFİ
Tarih: 2017-11-02 17:30:00
--
--
Yer: D4
Tarih: 2017-12-29 13:30:00
D5
2018-01-17 09:30:00

Sulama Şebekelerinde İşletme ve Yönetim
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM357 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-15 09:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 18
Tarih: 2018-01-05 12:30:00
Öğretim Üyesi Odası 48
2018-01-18 09:30:00

Tarımda Robot Uygulamaları
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM358 Yer: D 8
Tarih: 2017-11-14 15:30:00
--
--
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2018-01-05 13:30:00
Seminer Odası 2
2018-01-18 09:30:00

Tarım Makinaları İlkeleri II
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM321 Yer: D1
Tarih: 2017-11-01 17:30:00
--
--
Yer: D6
Tarih: 2018-01-02 13:30:00
D1
2018-01-18 13:30:00

Tarımsal Mücadelede Akıllı Püskürtme Teknikleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM359 Yer: D 8
Tarih: 2017-11-14 14:30:00
--
--
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2018-01-05 13:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 13:30:00

Termodinamik ve Isı Transferi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM301 Yer: D6
Tarih: 2017-10-31 17:30:00
--
--
Yer: D6
Tarih: 2018-01-03 13:30:00
D5
2018-01-19 09:30:00

Toprak Fiziği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO 311 Yer: D1
Tarih: 2017-11-13 12:30:00
--
--
Yer: D3
Tarih: 2018-01-04 13:30:00
B1
2018-01-19 13:30:00

Toprak Fiziği
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
TO301 Yer: D1
Tarih: 2017-11-13 12:30:00
--
--
Yer: D3
Tarih: 2018-01-04 13:30:00
B1
2018-01-19 13:30:00

Toprak İşleme Sistemleri ve Makinaları
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM324 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-10-30 13:30:00
--
--
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2018-01-05 13:30:00
Öğretim Üyesi Odası 22
2018-01-18 09:30:00

Yakıtlar ve Yanma
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM326 Yer: D 8
Tarih: 2017-10-30 16:30:00
--
--
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2018-01-05 13:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00
4. Sınıf
Arazi Toplulaştırması
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM432 Yer: D1
Tarih: 2017-11-09 17:30:00
--
--
Yer: D 8
Tarih: 2017-12-25 08:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Biyolojik Malzemelerin Mühendislik Özellikleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM 401 Yer: AMFİ
Tarih: 2017-11-06 17:30:00
--
--
Yer: D5
Tarih: 2017-12-26 15:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Biyosistemler İçin Mekanizasyon Seçimi ve Model Planlaması
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM435 Yer: D2
Tarih: 2017-11-10 17:30:00
--
--
Yer: D 8
Tarih: 2017-12-26 08:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Biyosistem Mühendisliğinde Uzaktan Algılama ve Coğrafi Bilgi Sistemleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM 403 Yer: D1
Tarih: 2017-11-08 17:30:00
--
--
Yer: D3
Tarih: 2017-12-28 15:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Enerji Sistemlerinde Ölçme Teknikleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM437 Yer: D1
Tarih: 2017-11-20 17:30:00
--
--
Yer: D9
Tarih: 2017-12-27 08:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Hassas Tarım
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM439 Yer: D1
Tarih: 2017-11-21 17:30:00
--
--
Yer: D 8
Tarih: 2017-12-27 15:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

İmalat Yöntemleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM440 Yer: D2
Tarih: 2017-11-20 16:30:00
--
--
Yer: D9
Tarih: 2017-12-28 17:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

İngilizce Konuşma Becerileri I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM441 Yer: D6
Tarih: 2017-11-22 17:30:00
--
--
Yer: D5
Tarih: 2017-12-25 15:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Küçük Toprak Barajlar
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM410 Yer: D2
Tarih: 2017-11-09 16:30:00
--
--
Yer: D9
Tarih: 2017-12-29 17:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 14
Tarih: 2017-12-25 17:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 28
Tarih: 2017-12-25 17:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 39
Tarih: 2017-12-25 17:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 5
Tarih: 2017-12-25 17:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 36
Tarih: 2017-12-25 17:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 27
Tarih: 2017-12-25 17:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 25
Tarih: 2017-12-25 17:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 38
Tarih: 2017-12-25 17:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 34
Tarih: 2017-12-25 17:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 25
Tarih: 2017-12-25 17:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 27
Tarih: 2017-12-25 17:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 36
Tarih: 2017-12-25 17:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 2
Tarih: 2017-12-25 17:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 20
Tarih: 2017-12-25 17:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 29
Tarih: 2017-12-25 17:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 28
Tarih: 2017-12-25 17:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 37
Tarih: 2017-12-25 17:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Mezuniyet Çalışması I
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM404 Yer: Öğretim Üyesi Odası 10
Tarih: 2017-11-21 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 37
Tarih: 2017-12-25 17:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Müzik Kültürü
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
MZK001 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-23 17:30:00
--
--
Yer: Amfi I
Tarih: 2017-12-29 15:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Sera Projeleme
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM412 Yer: D2
Tarih: 2017-11-08 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 18
Tarih: 2018-01-02 17:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Sulama Sistemlerinin Tasarımı
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
BM 405 Yer: AMFİ
Tarih: 2017-11-07 17:30:00
--
--
Yer: AMFİ
Tarih: 2018-01-03 15:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Su Sağlama
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM413 Yer: D1
Tarih: 2017-11-06 16:30:00
--
--
Yer: Seminer Odası 1
Tarih: 2018-01-02 17:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Üretici Örgütleri
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
STE 307 Yer: Amfi I
Tarih: 2017-11-24 17:30:00
--
--
Yer: Amfi I
Tarih: 2018-01-02 15:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00

Ürün Kurutma Teknolojisi
Kodu Vize 1 Ek sınav Final Bütünleme
SBM416 Yer: D1
Tarih: 2017-11-07 16:30:00
--
--
Yer: Öğretim Üyesi Odası 42
Tarih: 2018-01-02 17:30:00
Öğretim Üyesi Odası 7
2018-01-18 09:30:00